Praca w IT-Dev

W IT-Dev realizujemy projekty dla klientów, ale także dla siebie. Nasza przewaga wynika z wiedzy i doświadczenia, zebranych nie tylko w głowach członków zespołu, ale także w wielu produktach i narzędziach, które do tej pory stworzyliśmy. Pozwalają one automatyzować żmudne, nietwórcze lub błędogenne prace, dzięki czemu możemy koncentrować się na doskonaleniu funkcji naszych rozwiązań w kolejnych projektach.

Tworzymy z pasją i nie unikamy wyzwań – dzięki temu osiągając cele naszych klientów testujemy możliwości i ograniczenia technologii, w których dostarczamy rozwiązania i zapewniamy sobie dogłębną wiedzę o ich zaletach i wadach w rzeczywistych scenariuszach pracy. W ten sposób satysfakcja z dobrze wykonanego zadania dla klienta idzie w parze z równie ważną satysfakcją z osiągania kolejnych stopni zrozumienia technologii z którą pracujemy i coraz lepszych narzędzi, które pozwalają uzyskiwać lepsze i bardziej złożone rezultaty.

Posiadamy bardzo doświadczony zespół wdrożeniowy realizujący projekty w technologii SharePoint, prawdopodobnie najlepszy w tej technologii w Polsce. W 2008 roku byliśmy pierwszym polskim Partnerem Roku Microsoft w Europie Środkowej i Wschodniej w kategorii „portale i współpraca” (Portals and Collaboration) oraz pierwszym w historii konkursu Microsoft Partner of the Year finalistą światowym w dziedzinie wyszukiwania pochodzącym z Polski. W obu przypadkach nagroda była przyznana za możliwości i wartość biznesową rozwiązań. Stworzony przez nas Intranet Grupy TAURON został zwycięzcą w konkursie TOP 10 Intranets of the Year 2015 organizowanym przez Nielsen Norman Group – wiodącą firmę doradczą w zakresie użyteczności i projektowania interfejsów użytkownika.

Jeśli jesteś otwartą i kreatywną osobą, która unika powtarzalnych zadań, lubi rozwiązywać problemy z głową i raz-a-dobrze, dotrzymuje słowa i nie obarcza współpracowników niedoróbkami własnej twórczości (uff, trochę tego) , prześlij nam proszę swoje CV i list motywacyjny, a chętnie spotkamy się z Tobą i porozmawiamy jak możesz wzmocnić nasz zespół i wspólnie z nami osiągać kolejne sukcesy.