Cztery najważniejsze korzyści Cyfrowego Miejsca Pracy

Odsłuchaj webinar

  Klienci

  Zaufanie i sukces

  Sukces naszej firmy mierzymy zadowoleniem naszych Klientów

  Z powodzeniem zrealizowaliśmy projekty dla ponad 200 Klientów z Polski i zagranicy dostarczając innowacyjne rozwiązania i usługi wspierające obieg informacji w firmie.

  Aktualności

  IT-Dev z kompetencją Microsoft Gold Messaging 05.03.2020

  IT-Dev zdobył kolejną kompetencję partnerską Microsoft, tym razem jest to Gold Messaging. Tą kompetencją, Microsoft wyróżnia firmy, których zespół posiada umiejętności z zakresu administrowania infrastrukturą i przepływu wiadomości.

  Więcej
  IT-Dev na Microsoft Ignite The Tour w Pradze 24.02.2020

  Nie zwalniamy tempa, właśnie zameldowaliśmy się w Pradze na Microsoft Ignite The Tour. Wspólnie z firmą AvePoint opowiadamy i prezentujemy rozwiązania wspierające Cyfrowe Miejsce Pracy.

  Więcej
  Jak oszczędzić pieniądze migrując do Office 365? 26.10.2020
  Jeśli migrujesz do chmury, pewnie już wiesz, że może to przynieść firmie ogromne korzyści – zwłaszcza w zakresie współpracy. Ale czy wiesz, ile dokładnie można na tym oszczędzić? 
  Więcej
  Jaka jest rola komunikacji wewnętrznej w zapewnieniu pracownikom poczucia bezpieczeństwa? 23.10.2020
  W okresie drugiej fali wzmożonych zachorowań na COVID-19 i kolejnego masowego przejścia pracowników wielu firm z formuły pracy biurowej na zdalną – z i przygotowań do kolejnych powrotów, ponownie stał się aktualny. Zapraszamy do lektury.
  Więcej

  Firma

  Od 2006 roku tworzymy całościowe wizje portali firmowych, które potrafimy przełożyć na udane projekty. Słyszymy i rozumiemy problemy i wyzwania naszych klientów, dlatego nasze realizacje są właściwie dopasowane.

  Jesteśmy zespołem pasjonatów, certyfikowanych specjalistów technologii SharePoint. Stawiamy na jakość wytwarzanych rozwiązań, oddając w ręce klientów funkcjonalne portale, optymalizujące biznes i dostosowane do wymagań i potrzeb organizacji. Nasze rozwiązania poprawiają przepływ informacji i wiedzy pomiędzy pracownikami. Pomagają także w identyfikacji pracowników z firmą, w której pracują.

  Wdrożenia realizujemy samodzielnie, pod własną marką. Od lat pracujemy dla dużych organizacji, skutecznie przeprowadzając proces projektowy, do którego mamy własną metodykę.

  Kariera