Budowanie motywacji pracowników w czasach cyfrowej transformacji – webinar

Są różne teorie na temat tego, kto lub co rządzi światem. Niektórzy mówią, że pieniądz, inni, że spisek, ale wiele wskazuje na to, że to innowacja rządzi światem. Innowacje, nowe technologie, czy tego chcemy czy nie, pełnią znaczącą rolę w naszym życiu i także w naszej pracy. 

Firmy i organizacje, które są gotowe na zmiany i potrafią się zmieniać, bez problemu przechodzą cyfrową transformację. Cyfrowa transformacja opiera się na trzech filarach, którymi są zaangażowanie, możliwości i automatyzacja.

Webinar 4

W jaki sposób przejść transformację i zbudować oraz utrzymać motywację pracowników odpowiemy podczas webinarium, organizowanego przez redakcję „Harvard Business Review Polska”, IT-Dev, Microsoft Polska oraz RRCC.

Jeśli jesteś ciekawy:

  • Na czym polega cyfrowa transformacja i jakie są jej skutki?
  • Czego potrzebują organizacje do zmian?
  • Jaka jest rola cyfrowego miejsca pracy w zmieniającej się organizacji?

Włącz się do dyskusji 15 grudnia 2017 r. o godzinie 10:00

ZOBACZ NAGRANIE: LINK

PRELEGENCI:

webinar_cyfrowa_11156
Tomasz Szałaj
Prezes zarządu IT-Dev
Założyciel i wspólnik w firmie IT-Dev. Jest inżynierem oprogramowania, skończył Wydział Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej. Przed założeniem IT-Dev doświadczenie zdobywał jako programista w sektorze finansowo-bankowym. Podejmuje wyzwania o coraz większej skali. Interesuje się psychologią, z naciskiem na motywacje i przywództwo. W firmie konsekwentnie promuje wizję nowoczesnej komunikacji.
 Radoslaw-Ochotny_MS
Radosław Ochotny
Technology Strategist – Microsoft Polska
Od 17 lat związany z branżą IT a od 12 z polskim oddziałem Microsoft, gdzie obecnie pracuje na stanowisku Technology Strategist. Odpowiedzialny za definiowanie i wdrażanie strategii związanych z technologiami Cloud Computing przez kluczowych Partnerów firmy Microsoft w Polsce. Poprzednio odpowiedzialny za rozwój i sprzedaż rozwiązań dla biznesu oraz wprowadzenie na polskim rynku pierwszych komercyjnych usług Microsoft w chmurze obliczeniowej.
 Roman-Rostek-800x773
Roman Rostek
Właściciel i trener w RR Communication Consulting
Jeden z wiodących specjalistów w zakresie zarządzania komunikacją w Polsce. Jest absolwentem Central Connecticut State University w New Britain, USA (komunikacja organizacyjna) i Uniwersytetu Wrocławskiego (socjologia). Realizuje audyty komunikacyjne, budowanie strategii komunikacji, wdrożenia nowych instrumentów komunikacji oraz treningi komunikacyjne. Prowadził m.in. zajęcia na Podyplomowym Studium PR SWPS, Akademii Koźmińskiego, w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UWr.

 

Kolejne Spotkanie Architektów Sytemów Microsoft Sektora Publicznego
Są różne teorie na temat tego, kto lub co rządzi światem. Niektórzy mówią, że pieniądz, […]
Świąteczne życzenia dla naszych klientów i partnerów
Są różne teorie na temat tego, kto lub co rządzi światem. Niektórzy mówią, że pieniądz, […]