Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza

Spółka IT-Dev dołączyła do grona patronów XIII edycji konkursu „Dolnośląski Gryf-Nagroda Gospodarcza”, który jest organizowany między innymi przez Zachodnią Izbę Gospodarczą, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego czy Związek Pracodawców Polska Miedź. Dolnośląski Gryf to najbardziej prestiżowe wyróżnienia na Dolnym Śląsku, przeznaczone zarówno dla przedsiębiorstw, jak i jednostek samorządu terytorialnego.

Nowością XIII edycji są kategorie: Nagroda dla Ambasadora Dolnego Śląska, która jest skierowana do dolnośląskich przedsiębiorstw i instytucji, przyczyniających się do promocji Dolnego Śląska poza granicami regionu i kraju oraz Nagroda dla Pioniera wieku cyfrowego, przeznaczona dla tych przedsiębiorstw i instytucji, którym udało się przeprowadzić proces cyfryzacji, pozwalający stać się bardziej konkurencyjnymi na rynku.

W dotychczasowej 12-letniej historii Konkursu wzięło udział ponad 1000 przedsiębiorstw i jednostek samorządu terytorialnego i wyłoniono 87 Laureatów. W 2015 roku nadesłano rekordową ilość 200 zgłoszeń na Konkurs, a Wielka Gala Biznesu przyciągnęła blisko 1000 najznakomitszych osobistości Wrocławia i Dolnego Śląska.

Tegoroczna Wielka Gala Biznesu XIII edycji Konkursu odbędzie się 24 października 2016 roku. IT-Dev jako patron brązowy zachęca klientów i partnerów z Dolnego Śląska do udziału w konkursie. Zachęcamy do zobaczenia filmu promującego konkurs:

10-lecie IT-Dev
Spółka IT-Dev dołączyła do grona patronów XIII edycji konkursu „Dolnośląski Gryf-Nagroda Gospodarcza”, który jest organizowany […]
Dolnośląskie Gryfy wręczone
Spółka IT-Dev dołączyła do grona patronów XIII edycji konkursu „Dolnośląski Gryf-Nagroda Gospodarcza”, który jest organizowany […]