IT-Dev finalistą Microsoft Security 20/20 Partner Awards

Firma IT-Dev ogłosiła dziś, że została finalistą nagrody Microsoft Security 20/20 Security Workshop Partner of the Year. Firma została uhonorowana w światowej czołówce najlepszych partnerów Microsoft za profesjonalizm w zakresie innowacji, integracji i wdrażania technologii Microsoft u klientów.

„To ogromny zaszczyt znaleźć w gronie finalistów Microsoft Security 20/20 Partner Award” – mówi Tomasz Szałaj, Prezes Zarządu IT-Dev. „Naszą misją w erze cyfrowej transformacji jest pomaganie klientom w budowie i rozwoju inteligentnych, zautomatyzowanych i zorientowanych na użytkownika cyfrowych miejsc pracy, a solidne ramy bezpieczeństwa są podstawą dostarczenia tej wartości. Dlatego cieszymy się, że zauważono nasze wysiłki i wyjątkowe podejście.”

Podczas inauguracji Microsoft Security 20/20 Partner Awards, finaliści w 16 kategoriach obejmujących partnerów zajmujących się integracją bezpieczeństwa, integratorów systemów i dostawców zarządzanych usług bezpieczeństwa będą wspólnie celebrować wręczenie nagród. IT-Dev został nominowany jako finalista w kategorii Partner Roku Warsztatów Bezpieczeństwa.

  „Tematem przewodnim nowych nagród Microsoft Security 20/20 Partner Awards są wizja i przejrzystość. Microsoft Security koncentruje się na ochronie naszych klientów i nie ma wizji przyszłości, która nie obejmowałaby partnerów w zakresie bezpieczeństwa.” – zaznacza Rob Lefferts, Wiceprezes Korporacyjny Microsoft Threat Protection. „Jesteśmy gospodarzem pierwszej gali rozdania nagród partnerom Microsoft Security 20/20, aby uhonorować ich za wpływ na rynek przez rozwój technologii i wspieranie klientów”.

Tylko dzięki współpracy organizacje mogą pomóc klientom uzyskać przejrzystość i zwiększyć bezpieczeństwo. Ekosystem bezpieczeństwa musi współpracować, aby stworzyć wizję przyszłości, w której ludzie, informacje i firmy będą bezpieczniejsze. Microsoft Security 20/20 stanowi okazję do uhonorowania partnerów Microsoft, którzy opracowali i dostarczyli wyjątkowe rozwiązania i usługi oparte na Microsoft w ciągu ostatniego roku.

IT-Dev

To doświadczony partner zajmujący się transformacjami złożonych ekosystemów, obejmujący ludzi, technologie, procesy i polityki w różnorodnym i nieustannie zmieniającym się świecie chmury Microsoft.

Oferuje kompleksowy program cyfrowej transformacji. Pomaga w automatyzacji procesów biznesowych
i przekształceniu środowisk Klienta w nowoczesne miejsca pracy, zaprojektowane z myślą o przyszłości.

Głównym celem firmy jest zapewnienie efektywnego i stałego wzrostu produktywności oraz zwrotu z inwestycji
w chmurę Microsoft bez narażania bezpieczeństwa. 

Dodatkowych informacji udziela:

Kamila Bartosik, Marketing and PR Manager, tel. +48661922749, e-mail: kbartosik@it-dev.pl

Nazwy produktów lub usług wymienione w niniejszym dokumencie mogą być znakami towarowymi ich właścicieli.

Cztery najważniejsze korzyści Cyfrowego Miejsca Pracy - bezpłatny webinar
20 grudnia 2019 r. o godzinie 14:00 odbędzie się bezpłatny webinar, dla przedstawicieli działów komunikacji […]
Życzenia Świąteczne
Naszym klientom, partnerom, pracownikom i współpracownikom życzymy wspaniałych, rodzinnych i magicznych Świąt Bożego Narodzenia a […]