Pierwszy meetup O365 User Group Poland we Wrocławiu!

3 października 2019 r. w siedzibie firmy IT-Dev odbędzie się pierwszy meetup grupy O365 User Group Poland. Swój udział w wydarzeniu zapowiedział jedyny MVP z Office365 – Kamil Bączyk.

Spotkanie jest przeznaczone dla specjalistów i osób technicznych.

 

Harmonogram

  • 17:30 – 18:00 Luźny początek czas na dotarcie na spotkanie i networking
  • 18:00 – 19:00 Pierwsza sesja – Kamil Bączyk MVP Microsoft
  • 19:00 – 19:30 Chwila oddechu, pizza, piwo i networking
  • 19:30 – 20:30 Druga sesja – „Czy Microsoft Flow potrafi w obieg dokumentów?” – Dominik Wasilewski IT-Dev – W trakcie mojej sesji opowiem o projekcie, w ramach którego zastosowaliśmy Microsoft Flow do wykonania „prostych” obiegów dokumentów. Jak podeszliśmy do tematu? Czy Flow podołał zadaniu? Co się sprawdziło? Co poszło nie tak? Czy zrobilibyśmy coś inaczej? Chcesz się dowiedzieć – przyjdź 🙂

 

 

Uczestnikom rekomendujemy parking pod Narodowym Forum Muzyki lub w Centrum Handlowym Renoma, oddalonym od Placu Wolności o około 5 minut.

Wstęp wolny!

Rejestracja obowiązkowa przez meetup:

https://lnkd.in/d5DPtSW

Zapraszamy!

 

Dominik Wasilewski

Konsultant od początku kariery zawodowej związany z technologiami Microsoft. Za największe dokonanie uznaje to, że pomimo 12 lat pracy z SharePoint jeszcze nie osiwiał. W pracy zajmuje się projektami związanymi zarówno z adopcją platformy M365, jak i automatyzacją procesów biznesowych przy zastosowaniu PowerApps + Flow lub Nintex. Prywatnie entuzjasta kraftu, black metalu i muzyki na żywo.

Konferencja iComms_ – spotkanie praktyków komunikacji i HR
Komunikacja to nasz ulubiony temat, dlatego nie mogło nas zabraknąć na konferencji organizowanej przez IComms, która 23 […]
IT-Dev na konferencji Microsoft One
Od wczoraj uczestniczymy w konferencji Microsoft Polska ONE, która odbywa się w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie.