Elektroniczne miejsce pracy

slider-bird-big

Praca jest transakcją, zamianą własnego czasu na czas innych ludzi. Zarówno pracownikom – autostopowiczom, jak i managerom – kierowcom, zależy na tym, żeby szybko dotrzeć do celu. Ideą elektronicznego miejsca pracy – Digital Workspace jest szybki dostęp do informacji, potrzebnych do realizacji zadań. Informacje muszą być zgormadzone w jednym miejscu, łatwo osiągalne i proste do współdzielenia. Elektroniczne miejsce pracy stawia przed Tobą możliwość pracy w wielu systemach bez konieczności wielokrotnego logowania i otwierania kilku narzędzi jednocześnie i potrzeby uczenia się ich wszystkich. Dostęp do informacji odbywa się poprzez przeglądarkę lub urządzenia mobilne lub inne aplikacje, np. program pocztowy, programy pakietu Office. Oferujemy Twojej firmie mechanizm, który sprawi, że staniesz się kreatorem, a twoje pomysły zostaną urzeczywistnione.

Przykładowe obszary funkcjonalne

Zebraliśmy i poukładaliśmy potrzeby, z którymi spotkaliśmy się w wielu organizacjach, powstały w ten sposób funkcje odpowiadające wyznaczonym potrzebom. Nazwaliśmy je obszarami funkcjonalnymi. Elektroniczne miejsce pracy, to połączenie funkcjonalności Intranetu Publikacyjnego i Intranetu Online  z systemami, które funkcjonują w Twojej firmie.

Wspieramy obszary

Zadania i obszary funkcjonalne możesz mieć zgromadzone w kaflach lub specjalnie dla Ciebie przygotowanym menu. Pulpit zsynchronizujemy z Twoją pocztą, dostaniesz powiadomienia o nowych mailach, kontaktach i spotkaniach. Wszystkie Twoje zadania i projekty do wykonania będą widoczne w jednym miejscu. Łatwo uzupełnisz czas pracy, przejdziesz do witryn projektowych czy zaplanujesz kolejne zadania. Połączysz się z osobistą witryną, przeniesiesz pliki na dysk OneDrive lub szybko skorzystasz z pakietu Office.

mockup-1

Nasze funkcjonalności wspierają obszary:

 • Zarządzanie – biuro zarządu, rentowność, sprzedaż, koszty
 • Sprzedaż – CRM, analiza sprzedaży
 • Produkty – zarządzanie produktem, katalogi ofert
 • Obsługa klienta – witryny klientów, windykacja
 • Marketing i PR – komunikacja, aktualności, materiały marketingowe
 • HR – procesy pracownicze, szkolenia i rozwój
 • Finanse i księgowość, obiegi faktur, rozliczenia, platforma podatkowa
 • Bezpieczeństwo i audyt – regulacje i procedury, repozytorium ISO, raporty
 • Prawo – platforma prawna, umowy i kontakty, obsługa spraw
 • Administracja – korespondencja firmowa, kontrahenci
 • IT – Helpdesk, aplikacje i uprawnienia, standardy, zarządzanie systemem

Dostosowanie do Twojej organizacji

Wygląd Twojego pulpitu zależy od Ciebie oraz identyfikacji wizualnej Twojej organizacji. Projekt takiego miejsca pracy zależy od   potrzeb Twojej firmy i specyfiki branży. Możemy zaproponować Twojej firmie gotowe komponenty lub stworzyć zupełnie nowe funkcjonalności.

mockup-2

Korzyści

Szybkość dostępu do informacji, efektywniejsza praca, koncentracja na zadaniach to tylko niektóre spośród elementów, jakie odtąd mogą napędzać wehikuł Twojej organizacji. Wszelkie niepotrzebne dokumenty znikną z Twojego biurka, a miejsce pracy i jego aranżacja będą zależeć wyłącznie od Ciebie. Twoja wydajność wzrośnie, a wykonywane zadania staną się prostsze dzięki szybkiemu dostępowi do wszystkich systemów i witryn, w których pracujesz. Nowoczesne technologie staną się sprzymierzeńcem w osiągnięciu zawodowych celów.

 

 

Poukładane w jednym miejscu procesy, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, uplasują Twoją firmę wśród dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw z przyjaznym i wygodnym dla pracowników miejscem pracy.

Implementacja elektronicznego miejsca pracy w Twojej firmie nie musi być pracochłonna i kosztowna. Mamy wiele gotowych rozwiązań, komponentów i modułów, które wypracowaliśmy w trakcie prowadzenia wielu projektów, które teraz możemy zaoferować Tobie. Dzięki elektronicznemu miejscu pracy zyskasz moc odkrycia swoich możliwości. Twoja praca i praca Twojego zespołu zyska nowe znaczenie.