Praca w IT-Dev

Czym jest dla nas praca w IT-Dev?

W IT-Dev realizujemy projekty dla dużych klientów, ale nie jesteśmy korporacją. Pracujemy również dla siebie i własnej satysfakcji. Mamy możliwość ulepszania naszych rozwiązań, przez co wzbogacamy własny dorobek intelektualny, ale pozostawiamy też ślad w produktach.

Pasja

Tworzymy z pasją i nie unikamy wyzwań – dzięki temu osiągając cele naszych klientów testujemy możliwości i ograniczenia technologii, w których dostarczamy rozwiązania. Zapewniamy sobie dogłębną wiedzę o ich zaletach i wadach w prawdziwych scenariuszach.

Wiedza

Wiedza ma dla nas dość kluczową wartość, dlatego oczekujemy od zespołów ciągłego rozwoju i finansujemy egzaminy certyfikacyjne.

Słodycze

Lubimy też ze sobą rozmawiać, co najlepiej wychodzi nam podczas wspólnych grilli. Kochamy słodycze, dlatego wykorzystujemy każdą okazję, żeby pojawiły się w naszej kuchni. Kalorie spalamy podczas wspólnego biegania, na siłowni, a zimą na nartach.

Untitled design

Rekrutacja

Uważasz, że odnajdziesz się w naszym zespole? Jesteś otwartą i kreatywną osobą? Nudzi Cię powtarzalność zadań? Lubisz rozwiązywać problemy z głową? Dotrzymujesz słowa? Nie obarczasz współpracowników niedoróbkami własnej twórczości?

Prześlij nam swoje CV i list motywacyjny, a chętnie spotkamy się z Tobą i porozmawiamy jak możesz wzmocnić nasz zespół, i wspólnie z nami osiągać kolejne sukcesy.

rekrutacja@it-dev.pl

Dołącz klauzulę:

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”